STĚHOVÁNÍ

Středa 12.3.2014
Nejsme jenom stěhováci aneb Co ještě umíme
Víte že naše stěhovací firma nenabízí pouze stěhování? Ryspol Ostrava totiž kromě klasických stěhovacích služeb zvládá také likvidace pozůstalostí, malířské a natěračské práce a ve spolupráci s externími firmami také likvidaci odpadů včetně těch nebezpečných. Likvidace pozůstalostí (odkaz na Likvidace pozůstalostí) je vedle stěhování další z našich činností, ve které máme řadu zkušeností. Když váš nábytek dosluhuje nebo potřebujete vyklidit jakékoliv prostory, pak se s důvěrou obraťte na nás. Jednotlivé místnosti, byty i haly dokážeme kompletně vystěhovat. Všechny věci pak odvážíme našemu obchodnímu partnerovi, společnosti Marius Pedersen. Ten věci ekologicky zlikviduje, takže nehrozí žádná újma na životním prostředí. Vyklizené místnosti řádně uklidíme a na vaši žádost také třeba vymalujeme (odkaz na Malování). Zaměstnáváme totiž i profesionální a zkušené malíře, kteří se neleknou žádného natírání. Malování a natírání zajišťujeme samostatně i jako doplňkové služby ke stěhování. Stěhujete se do krásného leč staršího bytu, který potřebuje vymalovat? Nebo naopak svůj byt vracíte původnímu vlastníkovi, jakým je obec či nájemní firma? S námi to vůbec nemusí být problém. Ušetříte čas i peníze a již brzy se můžete těšit z nového čerstvě vymalovaného bydlení.
Středa 12.3.2014
Vítejte na našem novém webu
Ne nebojte se, opravdu jste si nespletli internetovou adresu a ocitli jste se na internetových stránkách společnosti Ryspol Ostrava. Náš web vypadá jinak, protože je opravdu jiný. Zbrusu nový, moderní, lépe ovladatelný. Nejobsažnější část nových stránek přináší všechny podstatné informace o stěhování (odkaz na Stěhování). Zde se dozvíte, jak stěhování s naší firmou probíhá, co vše je třeba před stěhováním zařídit. Váhavé a nervózní zákazníky jistě potěší možnost, že jsme schopni se postarat kompletně o celé stěhování, tzv. stěhování na klíč. Odpadne vám tak mnoho starostí, které můžete s důvěrou svěřit nám. Jistě vás jako zákazníka zajímá také cena stěhování. Jak by ne, ta je přece vždy až na prvním místě. V tom případě zavítejte na naši internetovou kalkulačku (odkaz na kalkulačku), kde si sami můžete spočítat informační cenu svého stěhování. Nebo si naše služby objednejte přes webový formulář (odkaz na formulář). My k vám poté pošleme pracovníka, který s vámi nezávazně naplánuje celý průběh stěhování, spočítá cenu a vyřeší další podrobnosti. Na našem webu naleznete i řadu praktických rad ke stěhování a všem našim dalším službám. Nechybí samozřejmě různé formy kontaktů na nás (odkaz na Kontakty), ať už telefonní čísla či e-mail. To abyste se na nás mohli obrátit s případnými dotazy k našim službám, nebo si je rovnou objednat. A abychom se vám, našim zákazníkům ještě více přiblížili, propojili jsme internetové stránky s našim účtem na Facebooku, kde vás také rádi uvítáme. Věříme, že se vám budou naše nové stránky líbit, naleznete na nich vše, co očekáváte a že se na nás s důvěrou obrátíte, budete-li potřebovat našich služeb. Rádi se poté s vámi setkáme osobně.
Středa 12.3.2014
Nevíte kolik vás bude stát stěhování? Zkuste naši kalkulačku
Chystáte se stěhovat a nevíte kolik to může stát? Vybíráte si firmu na stěhování a děláte si průzkum cen na trhu? Tak právě pro vás jsme zprovoznili vylepšený kalkulátor cen našich služeb (odkaz na kalkulačku). Zadávání údajů do kalkulačky je jednoduché, kalkulačka vás sama vede. Do interaktivních políček zadáváte údaje o své domácnosti. Např. velikost bytu, odhadované množství kusů krabic se zabalenými věcmi a nábytku. Dalšími údaji jsou třeba počet pater, kudy bude stěhování probíhat. A nechybí ani zadání vzdálenosti mezi vaším původním a novým působištěm. Z toho všeho pak kalkulačka vypočítá přibližnou cenu stěhování. Proč jen přibližnou? Každé stěhování je specifická záležitost, takže nelze takto úplně přesně odhadnout všechny náklady na stěhování. Proto je hlavním účelem kalkulačky uvést vás do cenové hladiny vašeho stěhování, abyste si utvořili prvotní představu o ceně. Poté si můžete objednat nezávaznou konzultaci přímo u vás doma, kde náš pracovník z dalších údajů cenu upřesní. V dostatečném předstihu tak budete znát všechny náklady na vaše stěhování.(odkaz na kontakty)
Středa 12.3.2014
Stěhujeme již 23 let
To nám ten čas pěkně letí. Téměř se ani nechce věřit, že je tomu letos už 23 let, co naše společnost zahájila činnost. Za tu dobu se nám z malé firmy podařilo vybudovat zkušený a plně profesionální tým a patříme mezi nejlepší poskytovatele stěhovacích služeb v Moravskoslezském kraji. Namátkou vzpomeňme na některé z našich spokojených zákazníků. S mnohými z nich spolupracujeme dodnes k oboustranné spokojenosti. Tak třeba v roce 2005 jsme zahájili spolupráci s RWE, která patří mezi přední energetické firmy. Energetici u nás vždy oceňovali spolehlivost a také to, že vycházíme maximálně vstříc jejich požadavkům. Finanční úřad v Hlučíně zase ocenil bezpečnost naší práce, každé stěhování skončilo bez jakéhokoliv poškození stěhovaných věcí. Bezproblémové stěhování klavírů a pianin si vždy pochvaloval Český hudební fond v Ostravě. A není divu, tato činnost patří mezi naše speciality. Když se ohlížíme zpátky na všechny ty roky, které již máme za sebou, vybavují se nám řady vzpomínek. Tu veselých, jindy vážných, občas bohužel i nepříjemných, ale to vše k podnikání patří a bude patřit. Hlavně však vidíme spoustu dobře odvedené práce a zejména, a to nás těší nevíce, tisíce spokojených zákazníků, z nichž mnozí využívají naše služby opakovaně. Tak nám, prosím, držte palce, aby nás to stěhování i nadále tak bavilo a šlo nám od ruky, jako dosud. Vaše důvěra nás k tomu zavazuje.
Středa 12.3.2014
Už jsme také na Facebooku
Stěhovací společnost Ryspol Ostrava je od nynějška na Facebooku (odkaz na Ryspol na Facebooku). Otevíráme tak další možnost, jak s vámi být v kontaktu. Pomocí Facebooku s vámi můžeme být online. Sociální sítě jsou stále oblíbenější nejen mezi jednotlivými uživateli, ale také ve firemní sféře. A není divu, protože na rozdíl od klasického webu přináší řadu dalších možností, jak lépe komunikovat mezi zákazníkem a firmou. A to se teď týká také naší společnosti a vás, našich zákazníků. Na co všechno se na Facebooku můžete těšit? Budeme tam pro vás zveřejňovat novinky, takže budete mít ihned přehled, co je u nás nového a jaké další služby připravujeme. Nebudou chybět informace o našich službách nebo fotografie a zajímavosti ze stěhování, abyste si mohli učinit co nejpřesnější představu, jak stěhování s námi vypadá. A především, můžete nám ke všemu klást dotazy, ptát se na vše, co vás zajímá na stěhování nebo na našich službách. Můžete komentovat naše příspěvky a třeba si i mezi sebou sdělit své zkušenosti ze stěhování.
Středa 12.3.2014
Správně vše zabalit je základem stěhování
Každému je určitě jasné, že aby stěhování dobře dopadlo a nic se nepoškodilo, je základem všechno pečlivě zabalit. Tuhle záležitost opravdu není dobré podceňovat. Aby se pak také třeba nestalo, že se našim stěhovákům rozpadne lepenková krabice v rukou a obsah se vysype třeba na ulici nebo ze schodů. Nepřejte si pak slyšet jadrné výrazy stěhováků, za něž by se nemusel stydět ani leckterý dlaždič. Naši stěhováci by vám mohli vyprávět... Víte tedy, jak věci správně balit? Víte co s křehkými věcmi, co s elektronikou, kam uložit oblečení a kam třeba knihy? Pokud ano, klobouk dolů. Jestli si ale nejste něčím jisti, mrkněte na naši stránku, kde nabízíme některé praktické rady (odkaz na stránku Praktické rady) k balení věcí před stěhováním. Pokud si s balením nevíte rady vůbec, nebo se obáváte, že to nezvládnete, pak to nechte na nás. Máme cenné zkušenosti s balením jakéhokoliv druhu nábytku, spotřebičů a dokonce třeba klavírů či rozměrných rostlin v květináčích. Takže nás nezaskočí ani piáno koncertního mistra nebo vaše oblíbená masožravá Adéla i s květináčem. Zkrátka a dobře, balení není dobré podceňovat. A platí to zvláště u stěhování na delší vzdálenosti nebo do jiného státu. Takže balit si své věci sám? Jistě, to není problém. Ale když si nebudete vědět s čímkoliv rady, nebojte se a zeptejte se. Někdy i jedna dobře míněná rada může zabránit pozdějším nářkům. I když je váš majetek pojištěn, některé věci se penězi nahradit nedají.