Stěhování

Stěhování těžkých břemen

Co umíme
I když mají naši stěhováci pořádnou páru, ne všechno zvládnou odstěhovat svýma rukama. Na těžké věci jsme vybaveni jinak. Hydraulická čela na automobilech, autojeřáb na trezory, stěhovací řemeny, zvedáky a další profesionální vybavení, vše máme k dispozici. Stěhování těžkých břemen? Víme jak na to a umíme to. Bezpečí je na prvním místě, proto zajistíme také statické posouzení vašich prostor, bude-li potřeba.
Co všechno stěhujeme
Přestěhovat umíme vlastně všechno do hmotnosti 20 tun. Zahradní domky, nápojové automaty, soustruhy a obráběcí stroje, klavíry a piána, na co si jen vzpomenete. Stěhování trezorů již máme v malíku, a umíme si s tím poradit. Hrajete rádi na piáno? Po jeho přestěhování a usazení si hned můžete střihnout něco od Maláska, stěhujeme tak, že není třeba opětovně ladit. A nastane-li situace, kdy nelze trezor či jiné břemeno vystěhovat dveřmi, vystěhujeme je třeba oknem, je-li ta možnost.
Jak stěhujeme
Na stěhování těžkých břemen máme v prvé řadě silné a vyškolené pracovníky. Dále máme široké spektrum profesionálního stěhovacího vybavení a náčiní. Díky tomu víme, jak co nejbezpečněji a s co nejmenší námahou těžká břemena dostat kam je třeba. Podle povahy a hmotnosti břemene zvolíme vždy nejvhodnější vůz z našeho vozového parku. Někdy přijde na řadu i autojeřáb. Výsledkem sehraného stěhovacího koncertu je bezpečné a přesné umístění břemene do nových prostor. A máte-li snad pochybnosti, zda se třeba trezor na novém místě nepropadne podlahou, ještě před samotným stěhováním zajistíme odborný statický posudek.
Jak si naše služby objednat
Objednávku můžete vyřídit telefonicky (odkaz na Kontakty) nebo vyplněním objednávkového formuláře na našem webu (odkaz na formulář). Po jeho vyplnění vás bude kontaktovat náš pracovník, který s vámi probere detaily objednávky a na jejich základě spočítá cenu stěhování.